TR | ENG             KULLANICI GİRİŞİ
menu

ABH VERİ MERKEZİ
Verileriniz Güvende (ABH)Cloudturk, Türkiye’nin en büyük veri merkezinde faaliyete geçerek ülkedeki en geniş IaaS (Sunucu Altyapı Hizmeti) yatırımını gerçekleştirmiştir. Bu veri merkezindeki iş ortağı Anadolu Bilişim Hizmetleri (ABH); Rusya, Sırbistan, Beyaz Rusya, Moldovya, Gürcistan, Azerbaycan, Suriye, Irak, Ürdün, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Kazakistan ve Pakistan’da IT operasyonları yöneticisi konumundadır.

Cloudturk yatırımını, Türkiye’nin bulut için üretilmiş ilk ve tek veri merkezi olan ABH Veri Merkezi’nde yapmış ve donanım altyapısını HP ile birlikte özel olarak geliştirmiştir. Bunun yanı sıra, güvenlik ve hizmet kalitesinde sürekliliği de hedefleyerek gelişmiş teknolojilerden faydalanmaktadır. Cloudturk’ün verdiği sunucu altyapı hizmeti ISO 9001, 20001, 27001 sertifikaları ile Turquality logosuna sahip olan ve Türkiye’de Tier 3 sertifikası seviyesinde bulunan sayılı veri merkezlerinden birinde bulunuyor.

ISO 27001/27002 dünya genelinde son derece yaygın olan, sürekli değişen tehdit senaryoları karşısında yapılan risk değerlendirmelerine dayanarak şirket ve müşteri bilgilerini sistematik olarak yönetme yaklaşımını temel alan ve yapılması gerekenler ile en iyi uygulamaları tanımlayan bir küresel emniyet standardıdır. Bu sertifikayı almak isteyen şirketlerin, müşteri bilgilerinin gizliliğini ve bütünlüğünü etkileyebilecek bilgi güvenliği risklerini yönetebileceği sistematik ve sürekli bir yaklaşımı olduğunu göstermesi zorunludur.

Kurulum Ücreti Yok! Hemen Sunucunu Yarat!