TR | ENG             KULLANICI GİRİŞİ
menu
    FİYAT

FİYAT
Kullandığınız kadar ödeyin!Cloudturk, HP ve Anadolu Grubu iştiraklerinden ABH ile beraber Türkiye'de kurduğu Sunucu Altyapı Hizmeti (IaaS) ile isteğe bağlı, ekonomik bulut teknolojisi sunucuları şimdi size çok daha yakın, basit ve ekonomik.

Cloudturk bulut sunucuları kolay kullanımlı web kontrol panelinden hemen kullanıma sokulabilir, yükleme gerektirmez, en düşük fiyatı sağlar ve sözleşme bağlılığınız yoktur. Cloudturk sunucuları ihtiyaç duyduğunuz esnekliktedir; ölçeklenebilir ve sadece kullandığınız kadar ödemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Cloudturk, gerek duyduğunuzda kaynak ekleme, anında işlemci gücü, bellek, sabit disk artırımı veya azaltımı ile müşterilerine ekonomik sunucu çözümleri sunmaktadır. Hiçbir taahhüt altına girmeden bulut sunucularında anlık kapasite artırımı ve her yerden erişim rahatlığı ile prototipler ve demolar oluşturun.

Aşağıdaki sunucu tasarlama çubukları ile size en uygun konfigürasyonu hazırlayıp, tahmini fiyatı anında görüntüleyebilirsiniz.

Neye ihtiyacınız olduğu hakkında kararsız mısınız? Bize ulaşın, uzman kadromuz ile size uygun sistemi beraber tasarlayalım.

*Windows 2008 Datacenter lisans ücreti 0.018 TL/saat.
*Windows 2008 R2 Datacenter + MSSQL 2008 Standard lisans ücreti 0.154 TL/saat.
*Windows 2008 R2 Datacenter + MSSQL 2008 Web lisans ücreti 0.034 TL/saat.
*Windows 2008 R2 Datacenter + MSSQL 2012 Standard lisans ücreti 0.544 TL/saat.
*Windows 2008 R2 Datacenter + MSSQL 2012 Web lisans ücreti 0.069 TL/saat.
*Fiyatlara KDV dahil değildir.
*Sunucularınız arasındaki bağlantılarda upload ve download için fiyatlandırma yapılmaz.
*Sunucunuzda download için fiyatlandırma yapılmaz.

Kurulum Ücreti Yok! Hemen Sunucunu Yarat!